Pastāstiet par sevi! - Forums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 1 no 212»
Forums » Parunāsim » Būsim pazīstami!!! » Pastāstiet par sevi!
Pastāstiet par sevi!
cammillaDatums: Pirmdiena, 22.06.2009, 21:14 | Ziņojums # 1
Ģenerālleitnants
Grupa: Administrātori
Statistika: 288
Apbalvojumi: 3
Reputācija: 2
Statuss: Offline
Sveikas skaistās dāmas! Man ienāca prātā, ka varētu izveidot tēmu, kurā mēs varētu iepazīties. Kad mājaslapa tikko bija izveidota, šī tēma arī bija, bet diemžēl neviens negribēja "iepazīties", tā nu man nācās izdzēst to. Ceru, ka šoreiz neviens nekautrēsies un pastāstīs īsumā par sevi!

Mani sauc Svetlana! Esmu no Jelgavas. Pašlaik es nestrādāju, sēžu mājās ar meitiņu, kura stāv rindā uz bērnu dārzu. Pims izveidoju šo mājaslapu, aktīvi nodarbojos ar rokdarbiem, lielākoties ar izšūšanu un šūšanu, bet tagad shēmu veidošana aizņem daudz laika un sen neesmu ķērusies ne pie ka cita. Patīk daudzi rokdarbu veidi - izšūšana, šūšāna, adīšāna, tamborēšāna, pērļošana. Ļoti patīk pāršūt drēbes.

Tas būtu īsumā par mani! Gribētos dzirdēt arī jūsu mazo stāstiņu!

kassandraDatums: Piektdiena, 26.06.2009, 19:54 | Ziņojums # 2
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Statistika: 7
Apbalvojumi: 1
Reputācija: 1
Nu ko es atbalstu ka vajag iepazīties! biggrin
Mani sauc Marika! Es dzīvoju Preiļos, bet mācos Daugavpilī, Daugavpils Universitātē un nu jau nākamgad ka trešo gadu! Ar rokudarbiem iepazinos skolā mājturības stundā visvairāk patika izšūt un nu jau kādus 7. gadus ar to arī nodarbojos! smile
Ja īsuma tas laikam būtu viss.
P.S. ļoti patīkami, ka atradu Jūsu saitu, jo ir prieks parunāt ar cilvēkiem, kuriem ir tādas pašas intereses ka tev! biggrin

cammillaDatums: Sestdiena, 27.06.2009, 13:13 | Ziņojums # 3
Ģenerālleitnants
Vienreizēji, Marika(kassandra)! Tas ir tik feini, ka starp mācībām tu māki atrast laiku arī savai mīļākajai nodarbei! Tavi darbiņi ir ļoti skaisti! Novēlu tev veiksmi mācībās! write Kā arī jaunas idejas rokdarbiem! wink

emociteDatums: Ceturtdiena, 23.07.2009, 23:50 | Ziņojums # 4
Ierindnieks
Statistika: 2
Apbalvojumi: 0
Reputācija: 0
hi
hehe...Veiksmi Marikai!
Mani sauc anna, mācos un dzīvoju Rīgā.Tikai pa vasaru pie vecās mammas Jūrmalā...Man patīk ižšūt, bet shēmas gan labprātāk pārzīmēju, izprintēju, vai kādā citā veidā dabūju! smile
šovasar sāku izšūt lācīti ar sirds balonu. Tikai krāsas izmantoju citas! dry
šķiet es te esmu viena no jaunākajām... shy

cammillaDatums: Piektdiena, 24.07.2009, 17:46 | Ziņojums # 5
Ģenerālleitnants
Sveika emocite! Ja, es skatos, tu tiešām esi jauniņa! Bet baigais prieks, ka ir meitenes, kuras tavā vecumā vēl interesējas arī par kaut ko noderīgu nevis tikai par tusiņiem! Jo abiem tachu pietiek laika, vai ne? smile

GunchuksDatums: Otrdiena, 18.08.2009, 09:27 | Ziņojums # 6
Ierindnieks
Statistika: 2
Sveikas!
Piereģistrējos un ceru te sastapt arī domubiedrus! ^_^

Par sevi - mani sauc Guna un esmu studente no Rīgas. Nesen kā esmu aplipināta ar krustiņošanu ;)

Par iepazīšanos - atbalstu, jo kaut vai nedaudz, tomēr ir jāzin, ar ko sarunājas un dala intereses! :)

P.S. Jāķeras klāt šīs lapas izpētei :)

cammillaDatums: Otrdiena, 18.08.2009, 11:51 | Ziņojums # 7
Ģenerālleitnants
Laipni lūgta!!! salute

Prieks, ka arvien vairāk un vairāk cilvēku sāk nodarboties ar rokdarbiem un mēģina jaunus veidus.

Ceru, ka mājaslapa piesaistīs tavu uzmanību, un tu atradīsi sev daudz noderīga!

pecinaDatums: Piektdiena, 28.08.2009, 13:21 | Ziņojums # 8
Ierindnieks
Statistika: 1
hi Sveiki mani sauc sintija dzivoju es kurzeme ...Es nodarbojos ar pērlosanu visvairak bet vel es nodarbojos ar tamboresanu un izsusanu!MAN ari patik citi rokdarbi!Es lasu visadus zurnalus kas saistiti ar rokdarbiem ! smile

cammillaDatums: Piektdiena, 28.08.2009, 13:33 | Ziņojums # 9
Ģenerālleitnants
Sveika, Sintija! Prieks, ka pievienojies mums! Ceru redzēt tavus darbiņus fotoalbumos! wink

mazdinaDatums: Piektdiena, 28.08.2009, 20:51 | Ziņojums # 10
Ierindnieks
Sveikas happy Mani sauc Anastasija. Esmu no Tukuma, bet agrāk arī dzīvoju Jelgavā smile Man ļoti patīk izšūt krustdūrienā smile šobrīd sēžu mājās ar savu 9 mēnešus veco meitiņu.

MayokoDatums: Svētdiena, 13.09.2009, 23:54 | Ziņojums # 11
Ierindnieks
Statistika: 6
Apbalvojumi: 1
Reputācija: 1
smile Paveca tante ar lielām ambīcijām. Paldies draugam un meitai par atbalstu! Patīk viss smalkais un pat dīvainais happy Nu dzīvespriecīga esmu - tur mans spēks! salute

adatiņaDatums: Sestdiena, 07.11.2009, 16:40 | Ziņojums # 12
Ierindnieks
Sveikas Mani sauc Rudīte,esmu no Saldus,mans darbs ir saistīts ar cilvēkiem.Mans vaļasprieks ir rokdarbi(adu,tamborēju,izšuju,pērļoju).Ja darbā ir ļoti saspringta gaisotne,tad vienmēr saku braukšu mājās nervus nomierināt(tamborēt) biggrin .Vēl gribētos roku iemēģināt filcēšanā tongue

cammillaDatums: Sestdiena, 07.11.2009, 17:58 | Ziņojums # 13
Ģenerālleitnants
Sveika, Rudīte - adatiņa! Prieks par jaunu dalībnieku, kas iepazīstina mūs ar sevi! Jauki, ka ir kāda nodarbe, kas nervus nomierina! Es, starp citu, arī, ja uznāk dusmas, vai vēl kas, sāku adīt vai tamborēt! Par filcēšanu vari apskatīties video daži ir, tur tādi vieglāki veidi! smile

decibelsDatums: Sestdiena, 05.12.2009, 10:28 | Ziņojums # 14
Ierindnieks
Sveikas meitene! hi Mani sauc Sarmīte man prieks ka mūsu ir tik daudz, kas nodarbojas ar rokdarbiem. Es esmu no Vidzemes, patīk adīt un tamborēt.

skruuvaDatums: Otrdiena, 19.01.2010, 16:49 | Ziņojums # 15
Ierindnieks
Sveikas! happy
Esmu Ieva. Emu prieciga ka esmu seit....tik daudz jauna redzeju.....esmu no kurzemes vidienes-Saldus.....
Mani darba kolegite "saslimdinaja" ar krustiniem....un nu kau viss kolektivs sujas.... wink
drizuma meginasu ievietot ari savus padaritos darbinjus! happy

Forums » Parunāsim » Būsim pazīstami!!! » Pastāstiet par sevi!
Lappuse 1 no 212»
Meklēšana: